Ціна твоєї англійської – інтенсивний підхід

Гру 9, 2020

Чомусь поширено думати, що досягти успішних результатів з англійської мови можна тільки тоді, коли ти маєш особистого репетитора. І крапка. Lead-Up ставить кому і пояснює, чому це міф.

Без твоєї цілеспрямованості навіть найсучасніші підходи репетитора не дадуть тобі практичних навичок. Зазвичай так званий персональний інтенсивний курс англійської замовляють для успішної здачі ЗНО. Школяр чи школярка часто вважають, що вони змушені складати незалежне оцінювання, щоб поступити до університету. У більшості випадків таке навчання відбувається під тиском батьків. Результат – складання тесту на «прохідний бал» і поступове забування мови через знеохочення до її вивчення. У чому проблема? Учень не мав самостійної мотивації на кшталт: мені англійська дійсно знадобиться в житті, бо так я зможу самостійно подорожувати без переплат чи навіть знайти більш високооплачувану роботу.

Скажіть, ви дійсно хочете просто зазубрити і забути? Чи може краще, коли ціна, витрачена на викладача з англійської себе виправдовує конкретними практичними навичками, які не закінчуються правильним хрестиком у відповідній клітинці тесту?
У Lead-Up перед тим, як почати інтенсивний індивідуальний курс, викладач спочатку консультує майбутнього студента. Частиною консультації також є визначення цілей та постановка завдань, адже саме вони впливають на ефективність навчання. Таким чином ми наголошуємо, що цінуємо ваш час, гроші та водночас – наші зусилля. Lead-Up не цікаво просто вчити, наша цінність – це побачити результат навчання у вигляді практичних вмінь та успіхів клієнта.

Наступним етапом після визначення цілей навчання, є складання індивідуального плану. У цьому кроці ми враховуємо побажання клієнта щодо зацікавленостей у певних темах, щоб навчання було більш вмотивованим, а також визначаємо прогалини в знаннях, які не виявив попередній онлайн-тест на рівень англійської мови. Далі домовляємося щодо двосторонньо зручного графіку та часу занять і розпочинаємо курс з ”інтенсивним підходом”, тобто з максимальною заангажованістю того, хто вивчає мову. Курс передбачає вдосконалення speaking, listening та writing skills максимально можливе для окремого рівня (від Elementary до Proficiency).

Як бачимо, навіть дуже часті репетиторські заняття – це просто гроші на вітер, якщо немає чіткого розуміння, для чого насправді тобі іноземна. Маєш бажання знайти відповідь на це запитання? Зв’яжися з нашим консультантом!