Англійська школа у твоїй голові

Гру 16, 2020

Більшість людей, які звертаються до мовних шкіл, одноголосно стверджують, що знають англійську, але не можуть вільно говорити. Ця проблема досить поширена, і все через недосконалу методику викладання і вивчення іноземної у звичайних школах та університетах. 

Звичайно ж, без питань, можливо тобі й пощастило з викладачем англійської мови, але сумнівно, бо ти таки читаєш цю статтю. Що ж, далі ми розкриємо кілька корисних повсякденних звичок, які допоможуть нарешті заговорити англійською вільно.

  • Зміни мову свого гаджета

Це найпростіший крок, який ти можеш зробити просто зараз. Маючи англомовне меню в телефоні, ти навіть не зауважиш, як щоденні звичайні слова на кшталт “receive”, “delete”, “send”, “forward” стануть просто автоматичними нагадуваннями у твоїй голові. Звикнути до певних слів –  це вивчення мови на підсвідомому рівні.

  • Слухати музику з текстом пісні

Елементарно, Уотсон! Ти напевно і не підозрюєш, але у твоєму онлайн-плеєрі точно є функція “текст пісні”. Тому наступного разу, коли слухатимеш музику дорогою додому чи будь-куди, просто слухай і читай текст паралельно. Так ти звикаєш до вимови native speakers, для розуміння якої недостатньо просто записатися на курси вивчення англійської мови.

  • Старі фільми новою мовою

Ок, це дуже поширена порада – дивитися фільми та серіали мовою оригіналу. Але зізнаймося, що це неабияк складно з рівнем Pre-Intermediate та Elementary. У таких випадках навіть субтитри не дуже рятують, хіба що – пауза кожні кілька секунд, але тоді про нормальний кіноперегляд можна забути.

Натомість ми радимо дивитися старі фільми, сценарій яких ви вже можете читати напам’ять. Наприклад, усі частини “Один вдома”, “Таксі” чи будь-які інші кінострічки з вашого дитинства. До речі, можна сказати, що окрему англійську школу презентують мультфільми, а краще – мультсеріали. Ти звикаєш до вимови, лексика там проста і часто повторювана, та й серії короткотривалі.

 

На цьому поки все. Хоча ні. Знаєш що? Досить скиглити і побиватися, що у тебе недостатньо практики! Бери ці безкоштовні лайфхаки і дій! Просто сьогодні ти можеш вивчити кілька нових слів і повправлятися у правильній вимові. Усі інструменти у тебе під рукою, а педаль газу – в твоїй голові. Гарної дороги!)