Англійська Мова
для дорослих у Групах

Для тих, хто найшвидше досягає результатів у взаємодії з іншими, ми пропонуємо долучитися до групового навчання. Групове навчання надає його учасникам можливість активно спілкуватися, розвивати всі навички мови і практикувати їх використання у різних ситуаціях у комфортному середовищі.

Для покращення швидкості говоріння та інших можливостей використання мови на 1 рівень необхідно пройти курс, що становить 2 семестри.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ВМОТИВОВАНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Методи: комунікативний підхід = акцент на розмовну: 80% практик і 20% теорії. Різноманітні техніки, виходячи із потреб клієнта. Інтерактивні ігри, відео, цікаві дискусії.

Викладач: досвідчені викладачі Lead-Up, які пройшли внутрішнє навчання “ Teacher’s Art School”; є гнучкими у роботі, проте вимогливими та орієнтованими на результат,  позитивні відгуки клієнтів.

Відслідкування прогресу: проводимо постійний моніторинг пройденого у різноманітних формах, щоб визначити прогрес кожногоклієнта  та мати дані для подальшого розвитку та роботи над помилками.

Матеріали: для занять ви безкоштовно отримуєте навчальні матеріали: онлайн-підручники та  роздатковий матеріал. За бажанням, ви можете придбати  оригінальні  підручники. Вартість 750 грн.

Оплата:  у вас буде можливість розділити оплату на дві частини (у першому місяці навчання – 3200 грн, та у третьому місяці – 3 200 грн).

Сертифікат (підтвердження рівня): в кінці семестру видається сертифікат, що підтверджує  рівень  володіння англійською, який визначається за міжнародними стандартами: по загальноєвропейській системі за CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Інформація
про курс

Рівень: Beginner – Advanced

Тривалість семестру – 4 місяці, 32 заняття

К-сть занять на тиждень – 2 заняття

1 заняття – 1,5 год (90 хв.)

К-сть учасників у групі – від 4 до 5 осіб

Дні занять: пн – ср; вт-чт; ср-пт

Час: 09.30-11.00 / 11.00-12.30 / 17.30-19.00 / 19.00 – 20.30

Форма: онлайн (Zoom\Skype)

Вартість: – Вартість 1 семестру (32 заняття) – 6 400 грн

(у першому місяці навчання – 3 200 грн,
та у третьому місяці – 3 200 грн)

Сертифікат: так

Переваги & Результат

Z

Відчутний прогрес

Різноманітні методи у навчанні дають результати з першого заняття

Z

Ефективно

Методики підбираються  під конкретні потреби клієнта

Z

Інноваційно

Використання онлайн тренажерів та платформ для швидкого засвоєння

Z

Професійно

Внутрішнє навчання та міжнародна сертифікація викладачів Lead-Up

Z

Навчальна емпатія

Комфортне середовище та дружня атмосфера

Z

Speaking Сlub with native speaker

Додаткова послуга, ефективна для вдосконалення speaking skills

Інші курси

Індивідуальне навчання

Один з ефективних способів вдосконалення мови. Ідеальний варіант для тих, хто не хоче підлаштовуватися ні під кого. Дозволяє швидко піднімати рівень та вирішувати нестандарті потреби.

Тренінги

Найширша у Львові програма тренінгів з англійської мови для професійної та ділової комунікації, лідерських навичок та менеджменту. Окремий блок тренінгів для ІТ.

Корпоративні навчання

Корпоративне вивчення англійської мови підвищує конкурентоспроможність Компанії і є чудовою мотивацією для персоналу. Це також є дієвим інструментом формування потужної команди, яка вирішує потреби Компанії.

Пройдіть тест
на визначення рівня мови