Чому потрібно вивчати англійську мову?

Вер 4, 2020

English взагалі не потрібно вивчати! А особливо в такому “задоволенні” потрібно собі відмовити, якщо повторення граматики та phrasal verbs відбувається протягом останніх 20 років твого життя. А знаєш чому? Бо якщо ти так багато часу витратив чи витратила на вивчення англійської мови і досі нею не спілкуєшся, тоді щось не працює і години зубріння і ботанства можна просто змити у WC. 

Команда Lead-Up у цій статті допоможе тобі розібратися з відповіддю на запитання про важливість знання англійської мови та дасть кілька корисних порад, як нарешті почати вдосконалювати іноземну, а не вивчати.

По-перше, давай розберемося, чому ти вирішив/вирішила вивчати англійську? Чи існує в тебе конкретна мотивуюча ціль, в досягненні якої тобі будуть сприяти набуті знання?

Найбільш популярні відповіді:

  • хочу подорожувати без обмежень, а знання англійської знадобляться в більшості країн світу;
  • маю мету просунутися по кар’єрній щаблині та вийти на більш високооплачуваний рівень;
  • розширюю власний бізнес і виходжу на іноземних замовників;
  • переїжджаю до країни, де англійська – державна або одна з найбільш вживаних;
  • готуюся до успішної здачі іспитів TOEFL/IELTS для навчання чи праці за кордоном.

Якщо з переліченого ти не знаходиш своєї відповіді, то постарайся сформувати її для себе якомога конкретно, на кшталт “гроші-товар”, тобто: за англійську я можу “купити/отримати”…. тощо-тощо.

По-друге, визнач, як саме тобі потрібно вивчати англійську, щоб досягти максимального результату за мінімум витраченого часу. Спочатку, для найбільш ефективної тактики, Lead-Up радить пройти на сайті тест на визначення рівня реальних знань з мови. Результати тесту допоможуть у виборі стилю навчання та методики. Наприклад, якщо твій рівень початковий A1 Beginner, то краще тобі підійде групове навчання за тренерським методом. А якщо ти володієш англійською на рівні B2 Upper intermediate чи C1 Advanced, то краще взяти індивідуальний план з покращення мовних здібностей у певній сфері, яка тобі найбільше потрібна для досягнення власної цілі. 

Нагадуємо, що Lead-Up – це консультаційно-тренінговий центр. Тому, якщо ти маєш результати тесту на рівень знання мови, то можеш сміливо звернутися до нас. Ми безкоштовно надамо консультацію, який саме курс, методика та стиль взаємодії підходить для тебе і твоїх цілей.

По-третє, не вивчай англійську, а покращуй свої знання і вміння із задоволенням. “Задоволення” – це ключове слово! Спілкування англійською повинне приносити задоволення як від досягнення окреслених цілей, так і від самого процесу. Годі змушувати себе пригадувати всі конструкції Future Perfect Continuous для різних займенників, якщо вони відразу не спадають на думку. Говори далі, шукай синоніми та парафрази, будь впевненим і творчим! Скинь із себе комплекс “я розмовляю, але не дуже”, вмій визнати свою помилку і жартівливо її обіграти. Це, до речі, вже стосується не тільки питання про потрібність вивчення мови, але й про вдосконалення своїх комунікативних навичок. Щодо майстерності спілкування Lead-Up поділиться кількома лайфхаками в наступних статтях.

Ледь не забули про висновок: чому потрібно вивчати англійську? Іронічно, але, схоже, її потрібно довго вивчати, щоб врешті-решт зрозуміти, що варто все ж покращувати і застосовувати знання на практиці, а не в зошиті Workbook. Саме тому в Lead-Up ми не вчимо, а тільки improve English. І саме такий підхід допомагає легко досягати поставлених цілей, де англійська незамінна.