Підготовка до іспитів
ЗНО TOEFL IELTS

 

Вирішальний момент у житті? Потрібно підготуватися до ЗНО чи іспитів TOEFL\ IELTS? Lead-Up має 10 річний успішний досвід підготовки.

Наші клієнти вчаться в університетах Америки, Канади, Європи, проходять аспірантури та працюють у різних країнах світу. Час та тривалість визначаються індивідуально.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ВМОТИВОВАНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

Тестування і програма. Після визначення вашого рівня англійської, ми підбираємо викладача з урахуванням вашого рівня знань і обраного тесту. Укладаємо індивідуальну програму навчання.

Рівень англійської.  Якщо у вас невисокий рівень володіння англійською (A2-B1), ви працюєте за програмою для виконання відразу 2 х завдань: заповнення прогалин в загальній англійській і підготовки до складання іспиту.

Викладачі: мають великий досвід у підготовці до іспитів. Всі клієнтів успішно склали іспити та реалізували свої мрії: навчання чи робота в Америці, Канаді, Європі. Викладачі є гнучкими у роботі, проте вимогливими та орієнтованими на результат.

Розклад занять. Ви плануєте розклад разом зі своїм викладачем. Мінімальна кількість занять – 2 рази на тиждень, за потреби інтенсивність навчання підвищується до 3-4 занять на тиждень.

Матеріали: Ви отримаєте доступ до навчальних онлайн-підручників.

Оплата:  в кінці місяця по факту проведених занять. Чіткі та прозорі умови оплати.

Сертифікат (підтвердження рівня): в кінці семестру видається сертифікат, що підтверджує  рівень  володіння англійською, який визначається за міжнародними стандартами: по загальноєвропейській системі за CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

Під час проходження підготовки ви зможете тренуватися на тестах з попередніх років (ЗНО), а також пройти симуляцію іспиту ( TOEFL\IELTS) у максимально наближених до реальності умовах, щоб бути готовим до формату іспиту та його тривалості.

Інформація
про курс

Рівень: Intermediate – Upper-intermediate

Тривалість підготовки – від 2 до 8 місяців

К-сть занять на тиждень – 2 заняття

1 заняття – 1,5 год (90 хв.)

Дні занять: пн, вт, ср, чт, пт

Час: 09.00 – 19.00

Форма: офлайн\онлайн (Zoom\Skype)

Вартість: від 416 грн

Старт: щоденно (пн – пт 10.00 – 19.00)

Підготовка до іспитів

ЗНО

з вересня-жовтня

Для швидкого запамятовування – граматика подається в схемах, слова тренуються на онлайн тренажерах, опрацьовуються плани викладу письмового завдання. Постійна перевірка знань тестами дозволяє виявити слабкі місця та включити до подальшого опрацювання, це – забезпечує найкращий результат.

TOEFL

індивідуальний план і терміни

При складанні плану навчання до уваги береться наявний час і необхідно – очікуваний результат. Підготовку можна проходити у парі з другом, у форматі міні групи (з 2-х людей), якщо у вас однаковий мовний рівень

IELTS

індивідуальний план і терміни

 Lead-Up забезпечить кваліфіковану підготовку до найпопулярнішого тесту з англійської IELTS для навчання, роботи та імміграції. Ваші мрії cтають реальністю з Lead-Up.

Переваги & Результат

Z

Індивідуальний підхід

Цілі, програму курсу та терміни визначаються індивідуально для кожного клієнта

Z

Ефективне навчання

Матеріал подається в схемах та опрацьовується на онлайн тренажерах

Z

Прицільна робота

Викладач виявляє слабкі сторони і прицільно працює над ними

Z

Моніторинг прогресу навчання

Тести на онлайн платфомах для відстеження
прогресу навчання

Z

Гарантія результату

Апробована система підготовки та індивідуальний підхід гарантують результат

Z

Цінова політика

Ціна нижча від ринкової на послуги відповідної якості

Інші курси

Групові заняття

Оптимальний спосіб навчання для тих, хто найшвидше досягає результатів у взаємодії з іншими. Невеликі групи та різноманітні методи забезпечують індивідуальний підхід. Практична англійська, акцент на спілкування.

Тренінги

Найширша у Львові програма тренінгів з англійської мови для професійної та ділової комунікації, лідерських навичок та менеджменту. Окремий блок тренінгів для ІТ.

Корпоративні навчання

Корпоративне вивчення англійської мови підвищує конкурентоспроможність Компанії і є чудовою мотивацією для персоналу. Це також є дієвим інструментом формування потужної команди, яка вирішує потреби Компанії.

Пройдіть тест
на визначення рівня мови