Тренінг “Основи комунікації”

Січ 20, 2021

Багато проблем можуть бути вирішені за допомогою ефективного спілкування. Так само як і погані комунікативні навички можуть стати причиною виникнення непорозумінь. Ціль тренінгу “Основи комунікації” від Lead-Up — вдосконалити вербальний та невербальний стиль спілкування. Ми прагнемо допомогти клієнту не лише отримати нові знання після проходження курсів, але й здобути навики ефективної комунікації, зробити її більш чіткою і змістовною.

Ключові моменти результативної комунікації: вміння ставити запитання, активно слухати співрозмовника, аналізувати отриману інформацію та підбивати підсумки. Важливим є не лише знання того, як вигідно представити себе. Ефективне спілкування неможливе без розуміння точки зору інших людей. За умови виконання всіх цих пунктів досягається взаєморозуміння та кращий контакт зі співбесідниками.

Досвідчені тренери Lead-Up проводять курси англійської, володіють техніками та методиками ефективного, чіткого та лаконічного обміну  інформацією відповідно до потреб аудиторії.

Lead-Up проводить тренінги:

Рідною мовою:

  • Комунікація як транзакція
  • Комунікативні методи й техніки

А також є можливість пройти курс англійською:

  • General English: elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advanced
  • Training: speaking, listening and speaking, grammar
  • English for IT: QA, Project Managers, BA

Тренінг з “Основи комунікації” у поєднанні з мовними курсами англійської  в Lead-Up допоможе виробити свій індивідуальний стиль спілкування для досягнення бажаних позитивних результатів та вдосконалить вашу професійну комунікацію з клієнтом.