Англійська для IT

Гру 30, 2020

Володіння англійською мовою на високому рівні має важливе значення для кожного IT спеціаліста. Знання іноземної є вимогою для тих, хто лише робить початкові кроки в цій сфері, працює в ній та планує розвиватися та професійно рости. Але не достатньо лише пройти мовні курси та знати технічні терміни. На сьогоднішній день в IT-галузі є велика потреба в професіоналах, які можуть органічно використовувати англійську в реальних робочих ситуаціях. Не менш важливим є навички soft skills. Курси з англійської мови для IT-спеціалістів в Lead-Up  мають на меті підготувати їх до виконання своїх обов’язків, а також ознайомити з основами професійної комунікації англійською мовою.

Для тих ІТ-фірм, які працюють із закордонними клієнтами, той факт, що їх працівники володіють професійною англійською на високому рівні, має вирішальне значення. Адже це мова, якою ведуться всі переговори та листування, надається вся інформація по проектах. Від рівня знання іноземною часто залежить ефективність роботи та успіх команди. Саме тому курси з англійської мови для програмістів та представників інших IT-професій, зараз актуальні, як ніколи. 

Після успішного завершення мовних курсів та тренінгів з англійської для IT, учасники зможуть краще розуміти та складати технічну комунікацію, почуватися впевненіше на конференціях та мітингах із зарубіжними партнерами та клієнтами, будуть готовими до технічних інтерв’ю.

В Lead-Up тренінги для спеціалістів  IT-індустрії допомагають вивести навички володіння професійною англійською на новий рівень.