Кому буде в нагоді тренінг English for Presentation?

Тра 14, 2021

Вміти представляти проекти, переконувати, презентувати себе  є надважливою частиною професійного шляху фахівця.
Презентація сьогодні – це не тільки ключовий інструмент комунікації, який використовуємо щодня. Також це спосіб адекватно реагувати на сучасні вимоги ринку.

Отже, як ми розуміємо, навички презентації будуть важливі усім – від претендента на певну вакансію (людина повинна вміти переконати потенційного роботодавця, що саме вона ідеально підійде на цю посаду) до топ-менеджера, який повинен переконати потенційних інвесторів в успішності свого проекту.

Зазвичай люди стикаються з проблемою: вони мають високі навички презентації, але коли це необхідно робити англійською, губляться та знижують свій можливий потенціал в рази.
Не кожні мовні школи навчають своїх учнів саме цим навичок. Зазвичай це стандартні курси англійської мови, де вивчають граматику, загальні фрази та інші елементи.

Саме тому, консультаційно-тренінговий центр Lead-Up розробив спеціалізований курс англійської мови English for Presentation.
Це 8 занять, кожне з яких триває 1,5 год.
Що ви отримаєте, відвідавши цей курс англійської мови:

  • готові до вжитку фрази для початку, головної частини та завершення презентації;
  • сучасні моделі укладання різних частин презентації;
  • власноруч підготовлені частини ваших можливих презентацій;
  • граматичні конструкції для будь-якого рівня презентації.

Цей курс англійської мови ви можете пройти індивідуально, або ж розділити разом з друзями чи іншими бажаючими у груповому занятті.
Насправді, найкращі презентації мають вигляд розповіді про переваги компанії, проекту чи особи. Такі презентації,, наповненої щирим захватом та ентузіазмом захопленого діяльністю працівника.

У Lead-Up ми допоможемо вам здобути навички презентації, яка буде дійсно успішною та ефективною!