English for Technical Interview

Кві 29, 2021

На technical interview хвилюються навіть досвідчені кандидати. А якщо співбесіда проходить проходить англійською, хвилювання зростає в рази.
Ключ до успішного результату такого інтерв’ю  правильна підготовка.

           У консультаційно-тренінговому центрі Lead-Up ми розробили спеціалізований курс англійської “English for Technical interview”. На цьому тренінгу досвідчені репетитори англійської допоможуть Вам підготуватись до такої важливої події у вашій кар’єрі.
Мовний курс допоможе вам освоїти базову лексику та граматику, необхідну при підготовці до інтерв’ю. У курсі ми розповімо, які питання найчастіше задають роботодавці на співбесіді, а також основні тактики побудови відповідей. Ви зрозумієте, як правильно сконструювати свою відповідь з точки зору лексики та граматики, освоїти  основні прийоми, які роблять ваші відповіді логічними, послідовними та “виграшними “ перед майбутніми роботодавцями.

Завдяки курсу англійської “English for Technical interview” ви дізнаєтеся, що варто і не варто розповідати на інтерв’ю потенційному роботодавцю.
Як проходить цей курс англійської?

“English for Technical interview” включає 8 занять, кожне з яких тривалістю 1,5 год.
Графік занять визначаємо спільно з клієнтом: ми враховуємо всі ваші побажання!
Кандидат може проходити свою підготовку індивідуально, або ж це може бути груповий курс англійської.  

          Тренери Lead-Up перед стартом тренінгу складають програму для кожного кандидата, враховуючи всі індивідуальні особливості (час на підготовку, рівень потенційного кандидата, майбутні обов’язки на посаді).
           Мовний курс “English for Technical interview” включає:

  • професійну термінологію та правильну її вимову
  • модель побудови структурованої відповіді
  • готові до вжитку фрази для різних етапів співбесіди
  • граматичні конструкції, які із будь-яким рівнем дозволять мати хорошу плинність та зменшать кількість помилок у мовленні.

Тренінг English for Technical interview в консультаційно-тренінговому центрі Lead-Up це ще один пазл в побудові успішної кар’єри, що відкриває Вам двері у весь світ!