Мистецтво Small Talk

Лип 6, 2021

Small talk – це легка, невимушена бесіда з різними людьми. Зазвичай в small talk вступають на заходах з метою нетворкінгу, налагодження зв’язків, корисних знайомств.
Вдалий small talk є дуже важливим фактором кар’єри. Нерідко люди і рідною мовою не знають про що заговорити з малознайомими людьми. А якщо потрібно зав’язати спілкування англійською, завдання ускладнюється.
               Однак кожному, хто хоче заводити знайомства і комфортно почувати себе на різного роду заходах і в різних соціальних ситуаціях, важливо вміти спілкуватися на незначні, легкі теми англійською.
             Щоб small talk вдався, експерти радять використовувати правила:

  • якомога швидше знайдіть спільну тему, тоді ваш інтерес буде природним.
  • використовуйте відкриті питання, де співбесідник може висловити свою думку. а не просто відповісти так чи ні.
  • слухайте, слухайте і ще раз слухайте. Проявляйте цікавість до почутого.
  • робіть співбесіднику компліменти, тільки не забагато.

            Обов’язково необхідно враховувати національність співбесідника. Адже, наприклад, в США допустима розмова про доходи, в той час, в Німеччині – це табу. Також, іспанці, італійці, португальці при першій же можливості почнуть з вами розмову про сім’ю та родину, а от в Німеччині такі тем не обговорюють з незнайомими людьми.
            Як вивчити всі ці нюанси та пізнати секрети small talk?
            Викладачі консультаційно-тренінгового центру Lead-Up розробили спеціалізований мовний тренінг “English for Small talk”, де кожен може опанувати ці необхідні навички. У мовному курсі ви отримаєте:

  • фрази для початку розмови;
  • безпрограшні теми;
  • інструменти для налагодження розмови.

              Це може бути як індивідуальний курс англійської, так і можете займатись в групі разом зі своїми друзями. Триває такий спеціалізований мовний курс 3 заняття по 1,5 год кожне. 

             Lead-Up – це не просто школа англійської мови, ми навчаємо комунікувати, комплексно пропрацьовуємо всі аспекти, де використовується англійська мова!

Телефонуйте та записуйтесь на тренінг: