English for Scrum meeting

Лис 9, 2021

Більшість IT-спеціалістів міжнародних компаній кожен день спілкуються на англійській мові. Scrum-команда може включати в себе людей з різних країн, а англійська мова не є для всіх рідною.
Незважаючи на це, найпростіші правила граматики та відповідна лексика допомагають побудувати ефективну комунікацію, краще зрозуміти іншого та подолати мовні та культурні бар’єри. А в scrum методології є багато специфічних, особливих слів, правил та лексичних зворотів.
Формати комунікацій у SCRUM-команді включають:

  • щоденні мітинги – daily meetings (daily stand-up);
  • планування спринту (sprint planning) та ретроспективи (retrospective – обговорення підсумків спринту);
  • щоденне спілкування у команді з поточних питань.

Кожен з цих форматів комунікації має свої особливості, в тому числі і в лексиці. Тому дуже помічним для спеціаліста буде пройти спеціалізовані курси англійської мови “English for Scrum meeting”. До прикладу, щоденне спілкування на daily meeting. Здається, що ми говоримо те саме щодня: що я зробив учора і чим планую займатися (або вже займаюся) сьогодні. Тут потрібно звернути увагу на два основні моменти: які часи та які стійкі фрази краще використовувати. Коли ми говоримо про те, що зробили вчора, краще використовувати Past Simple або Past Continuous. Якщо ж йдеться не про конкретний момент (вчора), а про результат, досвід чи дію в минулому без зазначення конкретного моменту, то краще використовувати Present Perfect.
І це тільки один момент який ми вивчаємо на курсі англійської мови English for Scrum meeting.

Курс англійської може бути груповим а можна займатись індивідуально. Курси англійської мови, орієнтовані на вивчення English for Scrum,  стануть ефективним доповненням до Вашого професійного росту!