Ефективна підготовка до ЗНО

Жов 19, 2021

Це питання мучить багатьох: з чого почати? який план та яку стратегію обрати? Давайте розберемо всі нюанси по-порядку.

Перед тим, як піти на навчання англійської мови необхідно визначити теперішній рівень англійської мови (у Lead-Up, доречі, можна пройти безкоштовний тест на визначення англійської мови). Обов’язково зауважте, які помилки ви допустили і на що необхідно буде звернути особливу увагу при вивченні англійської мови.
Далі необхідно вивчити, які аспекти включає цей іспит? Перш ніж починати готуватись до зовнішнього незалежного тестування з цього предмета, треба знати, які складові перевіряють тести, якими видами завдань тощо.
Як же знати, що конкретно вчити? Візьміть прграму ЗНО (вивчити її, побачити що в програмі знайоме, а що нове). Ну а далі до роботи!
В самій програмі все розписано загально, а з чого конкретно почати? Один з варіантів піти на курси англійської мови з акцентом на підготовку до ЗНО. Викладачі, які мають великий досвід в успішній підготовці до ЗНО, допоможуть вам розставити пріоритети.
Загалом радимо починати з граматики, за якою і лексика підтягнеться. Є багато граматичних посібників з вправами, за допомогою яких можна цікаво розбирати та закріплювати теми. Це можуть бути Grammar in Use, Grammarway, Oxford Practice Grammar тощо. Зазначимо, що «з нуля» самостійно вчитись дуже важко, створюється море запитань, тому все-таки в цьому випадку краще відвідати курси англійської мови.

Як підготуватись, крім вивчення граматики? Існує список мінімуму для вивчення лексики (ЗНО. Лексичний мінімум), тут за алфавітом розміщені слова, які можуть знадобитись. Але там дуже-дуже багато слів. Ми радимо багато читати.
А як же підготуватись до аудіювання? Потрібно слухати, слухати та ще раз слухати. Слухай музику, слухай подкасти, в інтернеті багто ресурсів для аудіювання.
Як же готуватись до письмового завдання? Погодьтесь, важко навчитись писати, якщо тільки слухаєш. Тому порада одна: багато писати. Прочитайте критерії оцінювання, також на курсах англійської мови також розбирають всі ці аспекти.

Загалом, мову, грубо кажучи, без картинок, без звучання, вчити важко. Мова – це ж «живий організм», і вчити її треба в живому вигляді: читаючи, слухаючи, переглядаючи, спілкуючись.
Тому все ж таки легше вчити англійську мову в групах, у соціумі, тому курс з англійської мови в школі буде ефективною піготовкою до ЗНО.

Курс з англійською дозволить швидко та якісно підготуватись до цього важливого тесту!