Про Lead-Up

Головний офіс Lead-Up знаходиться у Львові, але співпрацюємо з компаніями та приватними особами з різних куточків України. За нашими плечима багаторічна співпраця з українськими ІТ-компаніями та світовими представниками цього бізнесу.

Over 10 Years of Teaching

Speak–Up – тренінговий центр, що забезпечує повний цикл комунікативних навичок українською та англійською мовами, як доповнювальних до основної освіти, необхідних для роботи в сучасних компаніях.

Grow–Up – 10-річний успішний досвід організації тренінг-центрів у сфері IT: SoftServe University, Microsoft IT Academy, SUN Academic Initiative, Person VUE, Thompson Prometric сертифікаційних центрів у Львові, співпраця з аутсорсинговими ІТ-компаніями

Move–Up – успішний проектний менеджмент, технологічне лідерство, бізнес-аналіз, практика тестування, організаційно-процесне бачення стратегії розвитку компанії, коучінг, менторінг, плани та досягнення особистих цілей.

Гарантія
результату

Ефективні методи, професійні викладачі,  відслідкування  прогресу та якості.

Корпоративне
навчання для IT

Англійська для роботи в IT - найбільша  система  тренінгів з професійної комунікації.

Понад
10 років на ринку

Наш досвід — це робота на результат, високі стандарти та  задоволені  клієнти.

 Наша історія починалася з історією ІТ-сфери в Україні. Це були непевні і драйвові 2000-чні, коли програмісти встигали випити кави, поки вантажився комп’ютер. А замовники з Америки призначали конференц-коли у зручний для них час, який в Україні конвертувався у глибоку північ. Стів Джобс починав свою кар’єру в гаражі, а українські ІТ-компанії творилися у орендованих хоррор-квартирах. Це була однозначно неформальна спільнота, яка прагнула змін, боролася за виживання та власний розвиток, не очікуючи подачок та не шукаючи легких шляхів. Усе пізнавалося на власних помилках чи success-stories, які стали найкращим досвідом.

Тоді ми першими зрозуміли, що основна проблема української ІТ-сфери – це практичне застосування англійської та вміння користуватися інструментами бізнес-комунікації. Тільки уявіть, як після звичайних пар з іноземної у вузі важко було зрозуміти англійську клієнтів з Америки. Але ми це робили та допомагали іншим! Не останнім чинником було розуміння культурних відмінностей у діловій співпраці, що також впливало на ведення бізнесу. Саме цей досвід: розуміння потреб замовників та проблем аутсорсних ІТ компаній лягли в ідею та концепцію системи навчання Консультаційно-тренінговий центр Lead-Up.
На практиці ми побачили, що культура викладання іноземних мов в Україні передбачала безконечний процес вивчення мови без результату в кінці. Саме тому ми не хотіли працювати за старою системою, натомість спиралися на комунікативний підхід, ставлячи за мету досягнення конкретних цілей. Плюс ми виявили, що не завжди люди та компанії реально розуміють свої потреби. Наприклад, у нас хочуть замовити курс покращення англійської, а насправді клієнту потрібно успішно пройти співбесіду зі замовником (technical interview). Звичайно, покращити знання іноземної ніколи не завадить, але першочерговим питанням тут є співбесіда, на підготовки якої йде від 1 до 3 годин. У нашій назві першим є слово “консультаційний”, адже важливо, щоб ви (клієнт, замовник) чітко розуміли свої потреби, у чому Lead-Up допомагає визначитися.
Знаєте, чому всі ці історії важливі? Щоб показати, що ми розуміємо ваш бізнес і докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити кращий результат для вашого успіху.

Клієнтів

годин англійської

Викладачів

тренінгів з комунікацій

Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

 • 5 star review  Just finished the English Language Improvement training from Lead-Up. Highly recommend the training and the instructor - Oksana Vatseba. The instructor was very patient, friendly and definitely knew her job.... read more

  thumb Eugene Berezhansky

  5 star review  Так склалось,що на протязі життя мені довелось вивчати англійську в багатьох місцях - школа,курси,репетитори,групові збори,домашнє навчання і не тільки,але оглядаючись на досвід попередніх місць навчання можу з впевненістю сказати,що викладачі тренінгового центру Lead-Up були одними з найбільш професійних та приємних людей,як і в спілкуванні,так і під час виконання своїх професійних обов'язків. Не раз вони проявляли дбайливість,розуміння,підтримку та справжній ентузіазм щоб максимально покращити уміння студента/учня за запланований період. План мого навчання в Lead-Up був неймовірно продуктивним,а враховуючи те,що перед нами з викладачами стояла задача підготовки до тесту IELTS за короткий час,то можу сміло завірити,що люди у яких я навчався допомогли зробити справжнє диво) Ще раз неймовірно вдячний команді Lead-Up за допомогу у досягненні цілей та підтримку протягом цього нелегкого періоду!)

  thumb дрон

  5 star review  Passed a B2 level just now. But I feel, this is only the beginning for me in Lead-Up. My teacher is exceptional, I`ve never seen so much optimism, dedication and... read more

  thumb Ivan Kurdup
 • 5 star review  Було надзвичайно приємно працювати з Оксаною Вацебою. Такі креативні вчителя зустрічаються не часто. Дякую!

  thumb Maksym

  5 star review  Мала можливість навчатись з викладачем Наталею Струбицькою) і я дуже задоволена! Дякую, за чудову, зрозумілу подачу матеріалу, і за бажання продовжувати навчатись саме у вас далі!

  thumb Nataliya Ya

  5 star review  Після довгої перерви ,рік тому , продовжила навчання англійської мови . Хотілось побільше розмовної мови , спілкування , подолати бар‘єр страху у розмові : всі ці пункти дала школо Lead-up, вчителі - професіонали , спокійно та ткрпеливо пояснюють матеріал , весела група , тому з задоволенням продовжую навчання . Дякую.

  thumb Tetyana Nechaj
 • 5 star review  Проходив навчання півтори року. За цей час суттєво покращив свій рівень знань. Протягом навчання було 3 викладачі. Усі гарно підготовлені, позитивні, комунікабельні. Вміють пояснити та навчити. Також приємно невисокі ціни за навчання. Гарні, облаштовані кабінети. Приємне керівництво. Дуже вдячний всім 🙂

  thumb Юрій Музика

  5 star review  Perfect place for studying

  thumb Koberskyi

  5 star review  Мій вчитель - Оксана Вацеба-Самолюк. Отриманий мною рівень С1. Онлайн заняття проходило в групі з шести учнів. Мав місце і модерований по часу виступу Speaking Club, і граматика. Сподобалася подача нового матеріалу і нагадування вже пройденого. Особисто я отримав як знання, котрі використовую на практиці (переважна частина відклалася в пам'яті) так і задоволення від проведенного часу в колективі ерудованих людей, включаючи інструкторку. Мій рівень мови однозначно виріс і я планую вдосконалювати її далі з Lead Up. Дякую і так тримати!

  thumb Leonid

Пройдіть тест
на визначення рівня мови