Навчання у Lead-Up

це результат, задоволення, вдосконалення, нові знайомства, вмотивоване оточення, а також приємні бонуси. Ми ставимо високу планку і вчимо її тримати.

Всі можливості

Всі можливості

Корпоративні заняття

Ідеальний варіант швидкого розвитку персоналу, а також тімбілдінгу, що приносить як задоволення, так і нереальні результати для компанії. Це безпрограшна інвестиція у людей!

Групові заняття

Дієвий та оптимальний спосіб навчання, який можна зручно поєднати з основною занятістю. Хочеш вдосконалитися та отримати нові знайомства – тобі сюди!

Індивідуальні заняття

Хочеш максимальний результат і готовий викластися на повну? Визначаємо час та цілі занять і ми гарантуємо, що ти заговориш по темі в окреслені терміни. Можливе онлайн-навчання.

Підготовка до іспитів

Треба підготуватися до ЗНО чи іспитів TOEFL\ IELTS? Тобі точно пощастило, бо Lead-Up вміє ефективно складати індивідуальні плани та знаходити “тонкі місця” твоїх знань.

Тренінги

Найширша у Львові програма тренінгів з професійної та ділової комунікації, лідерських навичок та менеджменту. Окремий блок тренінгів для ІТ.

Learn From Home

Дистанційне навчання

Популярний варіант у час карантину та самоізоляції, а також в умовах, коли хочеш заощадити більше хвилин на щось корисне. Підходить для різної вікової аудиторії та професійної зайнятості. Проводимо кастомізацію курсів під запити клієнтів.

 

Формати навчання

Формати навчання

Z

Індивідуальне

Повна цілеспрямованість до мети

Z

Групове

Ефективні методи та живе спілкування

Z

Корпоративне

Нові знання у рідному колективі

Z

Тренінги

Прицільне вдосконалення навичок

Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

Після довгої перерви ,рік тому , продовжила навчання англійської мови . Хотілось побільше розмовної мови , спілкування , подолати бар‘єр страху у розмові : всі ці пункти дала школо Lead-up, вчителі – професіонали , спокійно та ткрпеливо пояснюють матеріал , весела група , тому з задоволенням продовжую навчання . Дякую.

Tetyana Nechaj

Мала можливість навчатись з викладачем Наталею Струбицькою) і я дуже задоволена! Дякую, за чудову, зрозумілу подачу матеріалу, і за бажання продовжувати навчатись саме у вас далі!

Nataliya Ya

Пройдіть тест
на визначення рівня мови